وقتی زنان در قدرت الهی خود قدم میگذارند…

1680x1050-px-floral-map-model-profile-railway-reading-women-1008115-1000x500

وقتی زنان قدم میزارند در قدرت الهی خود این اتفاقات رقم میخوره..

آنها آنچه را که “عمیقا” می خواهند جذب می کنند ، زیرا …

– بلاخره آنها دست از بیش از حد پرداخت کردن، بیش از حد جبران کردن، بیش از حد انجام دادن، بیش از حد خوبی کردن ، بیش از حد برنامه ریزی و استراتژی پیاده کردن، بیش از حد تجزیه و تحلیل و کنترل کردن و به خودشون شک کردن دست میکشند.

– آنها به جای استفاده از فقط عقل و منطق شروع به گوش دادن به صدای الهه درونی شون میکنند

– آنها جاهایی که سکوت میکردند شروع به صحبت می کنند و جایی که بی مورد از روی منیت صحبت میکردند سکوت میکنند.

– آنها به جای ترس از دیده شدن و شنیده شدن، درسهای ارزشمند خود را آشکارا از قلب و روح شان به اشتراک می گذارند

– آنها بجای اسکان و قناعت از روی ترس.. از روی ارزش های درونی، شروع به درخواست چیزهایی که میخواهند میکنند.

– آنها شروع میکنند به احترام گذاشتن به بدن خود. به زنانگی خود، به چرخه و ریتم های طبیعی خود. به جای اینکه خود را و سلامتی خود را قربانی و متناسب با برنامه های دیگران قرار دهند.

– آنها به وضوح می بینند که زمان و انرژی آنها کجا هدر می رود و در نتیجه افکار، عواطف، وظایف، موقعیت ها و افرادی که باعث ضعف آنها شده را از زندگی خود قطع می کنند

– آنها به زنانگی خود افتخار می کنند و به جای ضعف آن را به عنوان یک قدرت می بینند و از آن به نفع خود استفاده می کنند.

– آنها به جای گدایان ناامید برای عشق و فرصت، آهنربای مغناطیسی می شوند برای جذب عشق و موفقیت.

– آنها آسیب پذیر و شکننده و لطیف می شوند و تقاضای پشتیبانی و حمایت میکنند به جای مخفی کردن پشت یک ماسک شجاعت و وانمود کردن به اینکه به کسی و چیزی نیاز ندارند.

– آنها دیگر خود را کوچک جلوه نمی دهند تا دیگران بزرگ شوند

– آنها مثل آب جاری، با اعتماد به نفس، باز، انعطاف پذیر و لطیف می شوند به جای اینکه جدی ، سفت و سخت و کنترل گر باشند.

– آنها می دانند چه هدایایی به این دنیا به ارمغان می آورند

– آنها ارزش خود را می دانند و نمی ترسند هزینه آن را دریافت کنند.

وقتی زنان به قدرت زنانگی خود قدم می گذارند با منبع جادویی در زندگی خود ارتباط برقرار می کنند و با سهولت ، جریان و لطف نتایج دلخواه شان را دریافت میکنند،

نه با زور و فشار و کنترل مثل یک زن دیوانه…

ولی…

اینگونه نیستند بیشتر زنان که در این دنیا حضور پیدا می کنند….

اینگونه نیست که بیشتر زنان در این دنیا حضور پیدا می کنند.

این دوره برای چه کسی است؟
– شما یک زن حرفه ای هستید با شغل یا تجارتی شلوغ و پر سرعت که خواستار زمان و توجه سطح بالای شماست.

– از نظر دیگران و از بیرون، با توجه به تمجید دیگران، دستاوردها، نتایج و درآمد مالی که ایجاد میکنید، شما یک دستاورد بالا و زنی موفق هستید، اما آنچه به عنوان موفقیت روی کاغذ نشان نمی دهد اضطراب بی اندازه، نگرانی  ناامنی ها و عدم رضایت درونی است.

– احساس ناامیدی می کنید زیرا مهم نیست که چقدر تلاش کنید، به نظر نمی رسد شما با آن شخص خاص، یا شریک زندگی تان در رابطه ای باشید که در همه سطوح با درون شما ملاقات می کند، خواه مجرد باشید یا در حال حاضر در یک رابطه باشید.

– شما با گوش دادن به توصیه های همه در مورد اینکه چطور به موفقیت برسید، به این مرحله در زندگی رسیدید. حالا که به اینجا رسیدید، ناامید هستید از اینکه آیا همه اش همین بود؟

– یک چیزی کم هست..خاموشه.. شاید با اینکه شما به درآمد خوبی رسیده باشید. اما به نظر می رسد آن طرف زندگی شما پوشیده است. همه چیز روی کاغذ عالی به نظر می رسد اما خوشحال نیستید.

– زمان چیزی نیست که بیش از این بیشتر داشته باشید. همه چیز به نظر ضروری است و آخرین مهلت ها سر میرسد. دفتر کار به زندگی شما تبدیل شده است و زندگی شما به دفتر کار تبدیل شده است.

– احساس غرق شدن و کار بیش از حد می کنید. شنبه از خواب بیدار میشوید، لباس میپوشید، میخورید، رفت و آمد میکنید، کار میکنید، برمیگردید، میشویید، و همه اینها را تکرار میکنید. شاید بهتر است شنبه را کپی کنید و آن را در طول هفته تا جمعه بچسبانید.

-شما به تدریج از میزان فزاینده بیشتر انرژی برای رسیدن به همان میزان کار استفاده می کنید، بدون اینکه هیچ گونه رضایتی از آن کسب کنید و هیجان و لذت برای کار به مرور زمان در شما از بین میرود .

– متوجه میشوید که به مرور زمان درخشش ، جادو و زرق و برق برای زندگی که قبلاً داشته اید را از دست داده اید.

– احساس ناراحتی و خستگی می کنید زیرا مهم نیست که چقدر بدست بیارید به نظر میرسد هرگز به اندازه کافی کافی نیست.

– شما شروع کردید به سؤال پرسیدن از خودتان – دلیل از انجام همه این کارها چیست ؟! چرا باید اینقدر سخت و طاقت فرسا باشه؟

معمولاً در این مرحله از نگرانی ها و نا امیدی ها است که زنان این دوره رو پیدا می کنند …

من یک مربی با آگاهی و تخصص بر قدرت های زنانه هستم. ما زنان و دختران را مربی می کنیم تا بدون ترس قدم به سوی قدرت های زنانه بردارند. و به یک رهبر تأثیرگذار تبدیل شوند و با الهام گرفتن از عمق قلب و الهه درون شون رهبری کنند. بجای استفاده از زور و گول زدن و سو استفاده منییت.

ما به زنانی که در زیر فشار و استرس کار هستند کمک میکنیم تا مسیر خودشون رو انتقال بدهند به مسیر لذت .. چرا که این مسیر را به عنوان لذت بخش ترین و مؤثرترین مسیر رسیدن به موفقیت می دانم.

چرا این دوره رو هر زنی باید بگزرونه؟
-بیشتر زنان نسبت به قدرت های طبیعی و الهی و واقعی زنانه خود در فراموشی و گمراهی بسر میبرند. هنگامی که دریابند زنانه بودن واقعاً چقدر قدرتمند است، راز قدرت “بی دردسر” خود را کشف می کنند و از اتلاف وقت و انرژی در “تلاش بی قدرت” که در نهایت آنها را می سوزاند، متوقف می شوند.

– من کارآفرین شدم زیرا آزادی را می خواستم. من می خواستم بر روی زمان کنترل داشته باشم، و هیچ سقفی برای اینکه چقدر پول میتوانم کسب کنم نداشته باشم.

– برای رسیدن به موفقیت ، من از “مدل با فشار و زور و سختی کشیدن به موفقیت رسیدن” پیروی کردم و با نسخه مردانه تر از خودم آشنا و مطابقت کردم.
– با زور و فشار و سختی کشیدن به درآمد شش رقمه رسیدم.

– اما من می خواستم بیشتری داشته باشم، بیشتر ببخشم، بیشتر بوجود بیارم ،بیشتر باشم ، بهتر انجام دهم. من همیشه 10 قدم به آینده فکر می کردم، کورکورانه امیدوار بودم که اگر فقط روزی به آن آینده برسم، خوشحال و خوشبخت خواهم شد. بنابراین به طور طبیعی من سخت تر و طولانی تر کار کردم.

– عدد های درآمدی ماهیانه، رنک های مالی و جایگاه، استاندارد موفقیتی بود که برای خودم تعیین کرده بودم و در این فرآیند به بهای سلامتی و بهای روابط نزدیکم تبدیل به یک ماشین کاری شدم.

– و به جای همه اینها فرسودگی شغلی، مشکل سلامتی جسمی، اظافه وزن، اضطراب مزمن، حملات هراس …

– این باعث شد من تمام روش و رویکردم را در زمینه تجارت، موفقیت و زندگی را زیر سوال ببرم.

– آنچه پیدا کردم دنیام و تغییر داد…

من می دانم که شادی و خوشبختی را در آن طرف دیگر فشار و زور و استرس نمی توان یافت. هرگز از ذهنم عبور نکرده بود که مسیر لذت و خوشحالی میتونه به موفقیت برسه تا زمانی که امتحان کردم.
مسیر لذت و خوشجالی میتواند راهی برای موفقیت باشد. وقتی قدم در قدرت زنانه گذاشتم ، فهمیدم که تمرکز روی لذت (نه میلیون ها دلار، رنک یا اعداد حساب بانکی) به من امکان ایجاد زندگی را داد که واقعاً از آن لذت می برم…

این باعث شد بعدها با دیدن و حس کردن درد هزاران زن شاغل و موفق در صنعت خودم.. در تیم خودم.. و در اطرافیانم در گوشه گوشه این کره خاکی در صدد تدریس دوره تحولی زنان در تجارت در سال 2017 شوم.

تا به امروزه زنان زیادی دوره زنان در تجارت رو تکمیل و نه تنها به موفقیت و جایگاه های بالای کاری و حرفه ای در شغل و تجارت خودشون رسیدند و باعث رشد و پیشرفت شرکت ها و جوامع شدند، بلکه در زندگی شخصی، روابط شخصی و احساسات درونی خودشون زنان، مادرن، همسران، خواهرانی قدرتمند، با اعتماد به نفس بالا و رضایت درونی هستند. این زنان هر روزه زندگی صدها زن و دختران جوان در جوامع و اطرافیان شون رو تحت تاثیر قرار میدهند درحالی الگو برای دختران جوان هستند  و حامی برای مردها و خانواده ها به  آرامش میرسند.

برای شرکت در دوره زنان در تجارت اینجا رو کلیک کنید.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *