دوره تحولی ” تجلی انرژی زنانه “

توضیحات دوره آموزشی

دوره ” تجلی انرژی زنانه “ یک دوره منحصر بفرد، تحولی و آموزشی میباشد که در یکسال متوالی بصورت فایل های صوتی، متن های آموزشی، تمرینات تحولی و جلسات لایو روی کنفرانس کال و در گروه تلگرام برگزار میشود. بعد از تکمیل دوره یکساله دانشجویان میتوانند با پرداخت هزینه ای همچنان در دوره و آموزش ها حضور داشته باشند.

در سالهای اخیر رضایت و عشق درونی، آشنایی و ازدواج موفق، اتحاد و التیام ازدواجهای گسسته، التیام طلاق احساسی، موفقیت های اجتماعی، موفقیت های مالی… و غیره برخی از نتایج و دستاوردهای گزارش داده شده توسط دانشجویان این دوره بوده.

 

آنچه شما در این دوره یاد خواهید گرفت:

وقتی شما قدم میزارید در قدرت الهی خود این اتفاقات رقم میخوره..

آنچه را که “عمیقا” می خواهید جذب می کنید ، زیرا …

– بلاخره دست از بیش از حد پرداخت کردن، بیش از حد جبران کردن، بیش از حد انجام دادن، بیش از حد خوبی کردن ، بیش از حد برنامه ریزی و استراتژی پیاده کردن، بیش از حد تجزیه و تحلیل و کنترل کردن و به خودتون شک کردن دست میکشید.

– شما به جای استفاده از فقط عقل و منطق شروع به گوش دادن به صدای الهه درونی تون میکنید

– جاهایی که سکوت میکردید شروع به صحبت می کنید و جایی که بی مورد از روی منیت صحبت میکردید سکوت میکنید.

– به جای ترس از دیده شدن و شنیده شدن، درسهای ارزشمند خود را آشکارا از قلب و روح تان به اشتراک می گذارید

– بجای اسکان و قناعت از روی ترس.. از روی ارزش های درونی، شروع به درخواست چیزهایی که میخواهید میکنید.

– شما شروع میکنید به احترام گذاشتن به بدن خود. به زنانگی خود، به چرخه و ریتم های طبیعی خود. به جای اینکه خود را و سلامتی خود را قربانی و متناسب با برنامه های دیگران قرار دهید.

– شما به وضوح می بینید که زمان و انرژی تان کجا هدر می رود و در نتیجه افکار، عواطف، وظایف، موقعیت ها و افرادی که باعث ضعف تان شده را از زندگی خود قطع می کنید

– شما به زنانگی خود افتخار می کنید و به جای ضعف آن را به عنوان یک قدرت می بینید و از آن به نفع خود استفاده می کنید.

– به جای گدایان ناامید برای عشق و فرصت، آهنربای مغناطیسی می شوید برای جذب عشق و موفقیت.

– شما آسیب پذیر و شکننده و لطیف می شوید و تقاضای پشتیبانی و حمایت میکنید به جای مخفی شدن پشت یک ماسک شجاعت و وانمود کردن به اینکه به کسی و چیزی نیاز ندارید.

– شما دیگر خود را کوچک جلوه نمی دهید تا دیگران بزرگ شوند

– شما مثل آب جاری، با اعتماد به نفس، باز، انعطاف پذیر و لطیف می شوید به جای اینکه جدی ، سفت و سخت و کنترل گر باشید.

– شما می دانید چه هدایایی به این دنیا به ارمغان می آورید

– شما ارزش خود را می دانید و نمی ترسید هزینه آن را دریافت کنید.

وقتی شما به قدرت زنانگی خود قدم می گذارید با منبع جادویی در زندگی خود ارتباط برقرار می کنید و با سهولت ، جریان و لطف نتایج دلخواه تان را دریافت میکنید،

نه با زور و فشار و کنترل مثل یک زن دیوانه…

 

 

این دوره برای چه کسی است؟

– شما یک زن حرفه ای هستید با شغل یا تجارتی شلوغ و پر سرعت که خواستار زمان و توجه سطح بالای شماست.

– از نظر دیگران و از بیرون، با توجه به تمجید دیگران، دستاوردها، نتایج و درآمد مالی که ایجاد میکنید، شما یک دستاورد بالا و زنی موفق هستید، اما آنچه به عنوان موفقیت روی کاغذ نشان نمی دهد اضطراب بی اندازه، نگرانی ناامنی ها و عدم رضایت درونی است.

– احساس ناامیدی می کنید زیرا مهم نیست که چقدر تلاش کنید، به نظر نمی رسد شما با آن شخص خاص، یا شریک زندگی تان در رابطه ای باشید که در همه سطوح با درون شما ملاقات می کند، خواه مجرد باشید یا در حال حاضر در یک رابطه باشید.

– شما با گوش دادن به توصیه های همه در مورد اینکه چطور به موفقیت برسید، به این مرحله در زندگی رسیدید. حالا که به اینجا رسیدید، ناامید هستید از اینکه آیا همه اش همین بود؟

– یک چیزی کم هست..خاموشه.. شاید با اینکه شما به درآمد خوبی رسیده باشید. اما به نظر می رسد آن طرف زندگی شما پوشیده است. همه چیز روی کاغذ عالی به نظر می رسد اما خوشحال نیستید.

– زمان چیزی نیست که بیش از این بیشتر داشته باشید. همه چیز به نظر ضروری است و آخرین مهلت ها سر میرسد. دفتر کار به زندگی شما تبدیل شده است و زندگی شما به دفتر کار تبدیل شده است.

– احساس غرق شدن و کار بیش از حد می کنید. شنبه از خواب بیدار میشوید، لباس میپوشید، میخورید، رفت و آمد میکنید، کار میکنید، برمیگردید، میشویید، و همه اینها را تکرار میکنید. شاید بهتر است شنبه را کپی کنید و آن را در طول هفته تا جمعه بچسبانید.

-شما به تدریج از میزان فزاینده بیشتر انرژی برای رسیدن به همان میزان کار استفاده می کنید، بدون اینکه هیچ گونه رضایتی از آن کسب کنید و هیجان و لذت برای کار به مرور زمان در شما از بین میرود .

– متوجه میشوید که به مرور زمان درخشش ، جادو و زرق و برق برای زندگی که قبلاً داشته اید را از دست داده اید.

– احساس ناراحتی و خستگی می کنید زیرا مهم نیست که چقدر بدست بیارید به نظر میرسد هرگز به اندازه کافی کافی نیست.

– شما شروع کردید به سؤال پرسیدن از خودتان – دلیل از انجام همه این کارها چیست ؟! چرا باید اینقدر سخت و طاقت فرسا باشه؟

معمولاً در این مرحله از نگرانی ها و نا امیدی ها است که زنان این دوره رو پیدا می کنند …

 

 

چرا گذراندن این دوره برای شما مهم است؟

من یک مربی با آگاهی و تخصص بر قدرت های زنانه هستم. ما زنان و دختران را مربی می کنیم تا بدون ترس قدم به سوی قدرت های زنانه بردارند. و به یک رهبر تأثیرگذار تبدیل شوند و با الهام گرفتن از عمق قلب و الهه درون شون رهبری کنند. بجای استفاده از زور و گول زدن و سو استفاده منییت.

ما به زنانی که در زیر فشار و استرس کار هستند کمک میکنیم تا مسیر خودشون رو انتقال بدهند به مسیر لذت .. چرا که این مسیر را به عنوان لذت بخش ترین و مؤثرترین مسیر رسیدن به موفقیت می دانم.

 

 

چرا  هر زنی در این دوره باید شرکت کند؟

-بیشتر زنان نسبت به قدرت های طبیعی و الهی و واقعی زنانه خود در فراموشی و گمراهی بسر میبرند. هنگامی که دریابند زنانه بودن واقعاً چقدر قدرتمند است، راز قدرت “بی دردسر” خود را کشف می کنند و از اتلاف وقت و انرژی در “تلاش بی قدرت” که در نهایت آنها را می سوزاند، متوقف می شوند.

مثلا…

– من کارآفرین شدم زیرا آزادی را می خواستم. من می خواستم بر روی زمان کنترل داشته باشم، و هیچ سقفی برای اینکه چقدر پول میتوانم کسب کنم نداشته باشم.

– برای رسیدن به موفقیت ، من از “مدل با فشار و زور و سختی کشیدن به موفقیت رسیدن” پیروی کردم و با نسخه مردانه تر از خودم آشنا و مطابقت کردم.
– با زور و فشار و سختی کشیدن به درآمد صدها هزار دلار و بیشتر رسیدم.

– اما من می خواستم بیشتری داشته باشم، بیشتر ببخشم، بیشتر بوجود بیارم ،بیشتر باشم ، بهتر انجام دهم. من همیشه 10 قدم به آینده فکر می کردم، کورکورانه امیدوار بودم که اگر فقط روزی به آن آینده برسم، خوشحال و خوشبخت خواهم شد. بنابراین به طور طبیعی من سخت تر و طولانی تر کار کردم.

– عدد های درآمدی ماهیانه، رنک های مالی و جایگاه، استاندارد موفقیتی بود که برای خودم تعیین کرده بودم و در این فرآیند به بهای سلامتی و بهای روابط نزدیکم تبدیل به یک ماشین کاری شدم.

– و به جای همه اینها فرسودگی شغلی، مشکل سلامتی جسمی، اظافه وزن، اضطراب مزمن، حملات هراس …

– این باعث شد من تمام روش و رویکردم را در زمینه تجارت، موفقیت و زندگی را زیر سوال ببرم.

چرا که جایی در اعماق وجودم مطمعن بودم بهای موفقیت مالی و شغلی در جامعه نباید قربانی کردن ارزوها، لطافت و لذت های زنانه، روابط عاطفی، عشق، ازدواج و تشکیل خانواده، مردانه شدن و بی احساسی باشد….

– آنچه پیدا کردم دنیام و تغییر داد…

من می دانم که شادی و خوشبختی را در آن طرف دیگر فشار و زور و استرس نمی توان یافت. هرگز از ذهنم عبور نکرده بود که مسیر لذت و خوشحالی میتونه به موفقیت برسه تا زمانی که امتحان کردم.
مسیر لذت و خوشجالی میتواند راهی برای موفقیت باشد. وقتی قدم در قدرت زنانه گذاشتم ، فهمیدم که تمرکز روی لذت (نه میلیون ها دلار، رنک یا اعداد حساب بانکی) به من امکان ایجاد زندگی را داد که واقعاً از آن لذت می برم…

این باعث شد بعدها با دیدن و حس کردن درد هزاران زن شاغل و موفق در صنعت خودم.. در تیم خودم.. و در اطرافیانم در گوشه گوشه این کره خاکی در صدد تدریس دوره تحولی ” تجلی انرژی زنانه “ شوم.

تا به امروزه زنان زیادی دوره ” تجلی انرژی زنانه “ رو تکمیل و نه تنها به موفقیت و جایگاه های بالای کاری و حرفه ای در شغل و تجارت خودشون رسیدند و باعث رشد و پیشرفت شرکت ها و جوامع شدند، بلکه در زندگی شخصی، روابط شخصی و احساسات درونی خودشون زنان، مادرن، همسران، خواهرانی قدرتمند، با اعتماد به نفس بالا و رضایت درونی هستند. این زنان هر روزه زندگی صدها زن و دختران جوان در جوامع و اطرافیان شون رو تحت تاثیر قرار میدهند درحالی الگو برای دختران جوان هستند و حامی برای مردها و خانواده ها به آرامش میرسند.

 

آنچه شما با شرکت در این دوره دریافت میکنید:

  • بلیط رایگان برای سمینار سه روزه
  • حضور در گروه اختصاصی و خصوصی تلگرام برای پشتیبانی اضافی، سوالات ،ویدیوها و پیام های صوتی روزانه
  • مدیتیشن هفتگی، تأییدیه هفتگی وتکالیف شگرف که تحول برانگیز خواهند بود.
 

بیشتر بدانید:

  • مکان برگزاری سمینار: روی زوم، کنفرانس کال (غیر حضوری و آنلاین)
  • شما در کانال ویژه و خصوصی دانشجویان دوره وارد خواهید شد که دسترسی به مقالات، و پست ها و آموزش های آپدیت شده و بروز خواهید داشت.
  • فایل های صوتی دوره متعلق به شماست و دسترسی نامحدود خواهید داشت. بعلاوه ماریا فایلهای بروز و آپدیت شده را در صفحه دوره با رمز ورودی آپلود می‌کند و در کانال خصوصی اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 

قیمت و روش های پرداختی

با تبریک ویژه به شما برای انتخاب در شرکت در دوره های آموزشی با ماریا

لطفا روش پرداخت خود را طبق محل زندگی تان تعیین و هزینه کامل یا پیش پرداخت را واریز فرمایید. سپس عکس رسید به همراه اسم و فامیل کامل، انتخاب دوره مورد نظر و زمان تکمیل کامل پرداخت دوره را برای آدمین کانال ماریا در تلگرام بفرستید.

www.t.me/mariamodernnetwork

قیمت ویژه ایران: 6,۲۰۰,۰۰۰ تومان

(بصورت نقدی)

پرداخت سه ماهه: 6,7۰۰،۰۰۰ تومان

( با پیشپرداخت حداقل یک میلیون تومان)