همه چیز درمورد بعد سوم و چهارم و پنجم کائنات

1de07872c14b40c9a0baacd3e5ef699e

بعد سوم جایی است که انرژی به مخلوط ماده ای تاریک و متراکم تبدیل می شود. این صفحه فکر یا ذهن است.متراکم ترین لایه این صفحه شامل افکار دنیوی و مادی خودمان است. به دلیل برنامه نویسی/ آگاهی سیاره ای ما قادر به شناسایی ماده هستیم و بنابراین خودمان متراکم و ماده می شویم. کاعنات توهم “اراده آزاد” را در ابعاد سوم و چهارم مجاز می داند که به ما تجربه رفتار مانند مقدسین یا شیاطین یا جایی در بین … را به ما می دهد. آلبته به اختیار و انتخاب خودمان. موجوداتی هستند که معتقدند تنها بعد سوم ها از توهم جدایی از روح خود رنج می برد. حواس جسمی نمی تواند روح را فراتر از شکل تشخیص دهد. اگر ما با روحمان یکی نیستیم، نمی توانیم با دیگران یکی باشیم. این بعد و روش اندیشه توانایی نفوذ در همه زندگی ، مانند نوعی رودخانه اثیری آب را دارد. این فقط به مغز محدود نمی شود، که در واقع بیشتر شبیه نوعی ایستگاه تعویض تلفن برای تمام افکاری است که از آن عبور می کند. توانایی ما در تجربه زیبایی در حالی که در چنین چگالی هستیم ، نشان می دهد که ما در یک کهکشانی دوست داشتنی زندگی می کنیم.   به همین دلیل است که اگر بتوانیم با آموزش بخشهای متناظر مغز خود ، همانطور که همه جویندگان انجام داده اند ، با لایه های بالاتر دنیای ذهن تماس بگیریم ، دانش غیر قابل تصوری کسب خواهیم کرد. عمل مشاهده از راه دور تلاش می کند تا وارد این این تمرین هولوگرافی یا ماتریکس شود. انسان ها دارای جسمی هستند که از مواد دنیای فیزیکی ساخته شده اند … جسمی حاوی مواد شیمیایی در حالت مایع ، جامد و گازی. این بدن توسط بدن دیگری نفوذ می کند ، که همتای آن است ، معروف به بدن اثیری. این یک شبکه خوب است که از طریق آن نیروهای حیات الکترومغناطیسی از جهان خارج به بدن فیزیکی منتقل می شوند. ترکیب این دو بدن شامل دانش آگاهانه 12 بعدی یا همان هولوگرام مقدس است.

1.دنیای مادیات– بعد سوم- ماتریکس

2. دنیای جادویی- بعد چهارم — دنیای حقیقت اختری 3. دنیای معجزه آسا- بعد پنجم

 بعد سوم- دنیای مادیات- ماتریکس یا هولوگرام

حالت غالبی که بشریت و موجودات دیگر در آن زندگی و فعالیت می کنند. نیروهای محرک در این جهان “غرایز” نامیده می شوند.
رفتار و اقدامات اکثرموجودات امروز روی کره زمین بر پایه اطلاعاتی که درباره بقا، غرایز جنسی ، سلسله مراتب یا نسل ،قلمرو یا سرزمینی است بنا شده. عمل به این دستورالعمل ها غریزه ای اظهارات و بیانه ای هایی را به کاعنات میدهد درباره آنچه واقعی برای بازیگر است. در بیشتر موارد … این تصاویر از واقعیتی ناشی میشوند که از اطلاعات رمزگذاری شده در DNA بدن فیزیکی است.
این تصاویر جسم فیزیکی از واقعیت پیرامون ممکن است شامل ولی محدود نیست به: من فانی هستم
من به یک همسر احتیاج دارم
من به قدرت شخصی برای اداره دیگران احتیاج دارم
من باید چیزهای خاصی داشته باشم
برای خوشبختی به شخص دیگری احتیاج دارم
من به کنترل فضای خود نیاز دارم… و غیره..   بدن ذهن و منطق, نیز تصاویری از واقعیت تولید می کند. تصاویری مانند:
“من باید همه چیز را کشف کنم”
“من باید درست باشم”
“اگر دلیل کافی داشته باشم دروغ گفتن اشکالی ندارد”
“من از آنها بهترم”
“او این را میگوید … و سپس من آن را می گویم ….”   به دلایل مختلف تمدن غرب بدن ذهنی را به یک مقام خدا مانند مردانه تبدیل کرده است. اطلاعات و آگاهی در مورد بعد سوم ادامه دارد…  

بعد چهارم دنیای جادویی — دنیای حقیقت اختری

بعد چهارم صفحه ای خاکستری و دو قطبی است که نیروهای نور و تاریکی را در خود جای داده است. نبرد بین خیر و شر در اینجا آغاز می شود.
به طور طبیعی در دنیای آسترال یا ماورا فیزیک شکل می گیرد. این به این دلیل است که توهم خوب و بد در اینجا آشکار میشود و به دلیل تغییر پذیری شدید شکل، بی اعتمادی و ترس موجود
حرکت الکترونیکی یا احساسات …

این بعد مربوط به اراده یا زندگی روحی است و در این بعد است که “خود” یا منیت فرد ، از خود فرد جدا میشود. این منیت است که از از بدن جسمی، بدن اختری و بدن ذهنی به عنوان ابزاری برای دستیابی به هدف خود استفاده می کند.
وقتی ذهن ، بدن و روح کاملاً با اراده الهی همسو و هماهنگ و متعادل است … یکی با دیگری … شما قادر مطلق هستید و بر ماده پیروز شده اید.

پس از آموزش دقیق ،این امکان وجود دارد که بدن سالم را تحت مراقبت های تغذیه ای از وب اثیری خود قرار داد ، تا به یک سفر بین ابعاد بپردازید. به این سفر استرال گفته می شود.
جادو ، سفر در زمان ، کارما ، تناسخ مجدد ، شانس ، جراحی روانی ، پرواز ، ذهن خوانی ، ارواح مجسم ، افسون و البته سفرهای نجومی یا استرال ، همه منبع این بعد است.
شرح مذهب بسیاری از ادیان در اینجا زندگی می کنند. جهنم و برزخ نیز مکان های بعد چهارمی هستند. با تجسم اصول این بعد، ما احتمال زندگی در دنیای جادویی را افزایش می دهیم.

بعد چهارم آیا مرحله بعدی است؟ بطور ابعادی از دنیای ماده وقتی در دنیای جادویی زندگی می کنید شما برای حقیقت ها و پارامیترهای بعد چهارم موضع می گیرید.
ارتباط بین بدن فیزیکی بعد سوم و بعد چهارم بدن احساسی است. بدن احساسی بعد چهارم را مطالعه می کند و بدن ذهنی تمام تلاش خود را می کند تا اطلاعات دریافتی را تفسیر کند
بدن ذهنی تمام تلاش خود را می کند تااطلاعات دریافتی را در محدودیت های خطی تفسیر کند.

آنچه در زیر می آید برخی از اصول است عکس هایی از واقعیت و پیامدها اینها در بعد چهارم ذاتی هستند
به عنوان مثال ، فرض کنید شما در یک فروشگاه در صف ایستاده اید و شروع به برقراری ارتباط روانی با دیگران می کنید … اکنون می توانید بگویید:

“من در یک دنیای جادویی زندگی می کنم!”
وقتی شما خودت رو درگیر هر کدوم از فعالیتهای زیر کردید می توانید همین را بگویید:

-تلاش برای استفاده از شانس
-خرافات
-داشتن یک فانتزی جنسی
-حمله روانی به کسی
-دفاع روانی از کسی
-برای خدا ، نور یا هر دلیل خوب دیگری بجنگید
-یا برتی علت “بد” بجنگید… اگر این سبک شما باشد
– تلاش برای دستکاری روانی یک موجود یا وضعیت دیگر
-سفر اختری یا استرال
-همکاری با کارما
-تلاش برای شایسته بودن در نظر خدا یا خدایان
-موعظه کردن دیگران برای “راه درست” برای خدمت به خدا یا خدایان … روح … یا مأموریت
-استفاده از جادوی “سفید” یا “سیاه”
در اینجا چند هویت وجود دارد که جایگاه معتبری در بعد چهارم جادویی دارند:

“من ….. هستم”.

-شعبده باز … دروید … جادوگر… افسونگر
-روانی
-شفا دهنده
-رگرسیونیست زندگی گذشته
-جنگجوی نور
-شیطان / شیطان پرست
-شخص مذهبی

جهان جادویی در مقایسه با جهان ماده و مادی بسیار جالب تر است. قدرت های زیاد و غیر معمول و پدیده های زیادی در این بعد برای تجربه کردن وجود دارد. یک جذابیت منحصر به فرد و تا حدودی خواب آور یا هیپنوتیزم کننده دارد که در آن بسیاری از موجودات احساس آزادی می کنند همانطور که در لایه های بعد مادی سوم به سمت بعد چهارم گرانقدر جادویی حرکت میکنند.
با این حال،برای دیگران ،این دنیای تغییر شکل اتحادهای خاکستری و غیر خطی و غیر منطقی ترسناک است. بعلاوه قوانین بعد سوم مادی معنای زیادی در دنیای جادویی بعد چهارم ندارد.
برای کسانی که نیاز به “کنترل دارند”ویا نیاز به دانستن همه چیز به روش بعد سوم این واقعیت دگرگونی با سرزمین های ثبت نشداش
بهتر است تنها بماند.

ما در یک دوره از تاریخ بشر هستیم که در آن حجاب ها بین دو بعد سوم و چهارم به سرعت برداشته میشوند.
این برای کسانی که ایمنی دنیای مادی را به عنوان مکانی قابل پیش بینی که همیشه (یا گویا) ترسناک است

همانطور که دنیای جادویی به طور فزاینده ای قابل دسترسی می شود دنیای ماده و مادی بعد سوم بی ثبات تر می شود.

اطلاعات و آگاهی در مورد بعد چهارم ادامه دارد…

بعد پنجم(دنیای معجزه آسا)- بهشت ​​و صفحه پر از نور

برای بیشتر ادیان ، بعد پنجم بالاترین قلمروهایی است که یک روح می تواند به آن برسد. از نظر معنوی ،از همون ابتدا، قبل از ورود به عرصه های محدودیت ،بعد پنجم آخرین توقف در پایین نردبان ابعاد است.

ما در اینجا به عنوان موجودات ستاره ای آندروژنی تناسخ یافته ایم. از آنجایی که ما در ستاره ها زندگی می کنیم ، دارای بدن های نورانی و سبک درخشانی هستیم. این روح و شکل ابدی نیازی به درد، که سیگنال های هشدار دهنده ای که بدن های فیزیکی ایجاد می کنند، ندارند. بنابراین هیچ رنج جسمی وجود ندارد. ما نیز به هیچ وجه از جدایی رنج نمی بریم زیرا ما دائماً با خالق هستی که مادر و پدر همه موجودات هست وحدت را تجربه می کنیم.
ما اقدامات خود را کاملاً مبتنی بر عشق قرار می دهیم، نه ترس. این به این دلیل است که ترس در این سطح و این بعد وجود ندارد.
ما توقف ناپذیر هستیم و زندگی معجزه آسایی داریم. جاودانگی یک امر تجربی است. بارها در یک تجربه نزدیک به مرگ، یک شخص از طریق یک تونل طولانی سفر می کند. این تونل از تاریکی عبور می کند (بعد چهارم) و در انتهایی درخشان از نور طلایی یا سفید (بعد پنجم) خاتمه می یابد. این کانال تولد روح و دروازه بهشت ​​است. ما با استفاده از اراده الهی سفر می کنیم. برای داشتن این تجربه ما نیازی به تجربه مرگ نداریم. کمترین فاصله بین دو نقطه، خط مستقیم یا منحنی نیست.
در بعد پنجم، شخص به سادگی خود را در مسیر و مقصد (های) خود کپی می کند. ما با حرکت از دریچه در مرکز ستاره حرکت می کنیم. ما پرواز نمی کنیم زیرا این حرکت شبیه حرکت تلپاتی است. پرواز فقط وسیله ای مناسب برای حمل و نقل در ابعاد سوم و چهارم است.

در بسیاری از داستانهای معراج ، زمین به همراه ساکنانش به بعد پنجم وارد می شود. این زمانی است که گایا (زمین) به طور فیزیکی از یک بدن متراکم و مادی به یک بدن نوری از جنس ستاره تغییر مکان می دهد. تغییرات فعلی زمین و پیشگویی های باستان راهنمای این آینده احتمالی هستند. با این حال ، تجلی بعدی پنجم برای یک ستاره نه گرم است و نه آتشین … بلکه نرم و آرام است.

این به عنوان بعد و دنیای معجزه آسا شناخته می شود …

جهان معجزه آسا از لحاظ ابعادی

این یک مرحله بعد از دنیای جادویی و دایمنشن چهارم است.احتمالات این بعد و دایمنشن پنجم اکنون فقط خود را به بشریت معرفی می کند. در شب روشن بیرون بروید. به آسمان نگاه کنید و نگاهی اجمالی به ستاره ها بیندازید. ستارگان بیش از آنچه تصور می کنیم وجود دارد. با حتی سیارات بیشتر در اطراف آنها مسابقه می دهند. و این فقط جنبه بعد سومی است که ما شاهد آن هستی.

به دست خود نگاه کنید … انگشتان خود را حرکت دهید. برای ساختن همه اینها نیرو نیاز هست و نوعی هوش و ذکاوت که تصور آن هم امکان پذیر نیست. و این فقط بعد سوم است. جنبه وجودی ما اگرچه این ممکن است خیلی ساده به نظر برسد ولی به نظر می رسد که به یک چیز اشاره دارد که جهان مکانی معجزه آسا است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *