افزودن به علاقه مندی ها

دوره تحولی ” تجلی انرژی زنانه “

ثبت نام

توضیحات دوره آموزشی

در این دوره می آموزید که چگونه می توانید حضوری جسمی و پرانرژی ایجاد کنید که توجه شخصی مورد نظر شما را در سطح شخصی و حرفه ای جلب کند. ضمن اینکه با توجه مثبت احساس راحتی و احساس قدردانی خواهید کرد ، احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. این دوره احساس اعتماد به نفس و زنانه ای در شما ایجاد می کند.

از همه مهمتر ، شما اشتیاق بیشتری را در زندگی خود تجربه خواهید کرد به ویژه زندگی عاشقانه خود.

آنچه شما در این دوره یاد خواهید گرفت:

 • شناخت انرژی زنانه، الهه عشق، ملکه زنبور عسل که جهان را به حرکت وا میدارد. در حالی که مردان جذب و در اطراف او به اوج توانمندی و قدرت میرسند.
 • شناخت جایگاه زنان به عنوان بذر و منبع جامعه و چگونگی استفاده این نقش برای ایجاد آینده جامعه ای قدرتمند و سالم.
 • شناخت قدرت خواهرانه و نحوه استفاده از آن به درستی برای تسریع همه ابعاد زندگی.
 • نقش شما در خانه به عنوان مادر ، همسر و چگونگی احترام و انجام این نقشها با قدرت کامل در کنار نقش یک زن موفق در دنیای تجارت.
 • هنر جاذبه: جذب پول، جذب مرد رویای شما،جذب شیوه زندگی، جذب دوستان و …
 • زنان و خلاقیت، زیبایی… استفاده درست از اسلحه پر قدرت خلاقیت برای ساختن خانواده و تیم بزینسی و جامعه ای سالم.
 • از قدرت زنانه خود برای ساختن تجارت خود استفاده کنید، در حالی که نرمی, لطافت, همطرازی و تعادل را به همراه قدرت زنانه خود را به عنوان هدیه ای به قلمرو مردانه دنیای تجارت می آورید.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای هر زنی است که می خواهد ارتباط خود را با انرژی زنانه خود تعمیق بخشد. این دوره ایجاد شده است تا به شما اجازه دهد از زیبایی درونی ، قدرت و نشاط خود بهره مند شوید. هر جا که بروید احساس قدرت و اعتماد به نفس خواهید کرد.

چرا گذراندن این دوره برای شما مهم است؟

برای اینکه شما بتوانید حداکثر توانایی و زندگی شادی خود را داشته باشید ، پرورش دید بزرگتر از آنچه که هستید مهم است (این به معنای جنبه مردانه و زنانه شماست). متأسفانه ما (به عنوان زن) ارتباط خود را با جنبه زنانه خود از دست داده ایم زیرا بیشتر برای انجام کارها در طول روز از انرژی مردانه استفاده می کنیم. پس از مدتی انرژی زنانه ما ضعیف می شود. این باعث می شود که از درون احساس پوکی ، توخالی و قطع ارتباط داشته باشیم. به همین دلیل تمرین و بازیابی انرژی زنانه و ایجاد تعادل کامل برای سعادت و آرامش درونی برای شما بسیار مهم است.

آیا کار سخت و زمان بری است؟

با استفاده از مراحل عملی آسان و عملی ، شما به طور روزانه به انرژی زنانه خود ضربه می زنید. این کار دشواری نیست و هر خانمی می تواند با کمی فداکاری این کار را انجام دهد. آنچه شما واقعاً نیاز دارید این است که بخواهید طرف زنانه تان بدرخشد.

این دوره برای چه کسانی است:

 • همه زنانی که می خواهند قدرت و مزایای جنبه زنانه خود را بپذیرند.

آنچه شما با شرکت در این دوره دریافت میکنید:

 • بلیط رایگان برای سمینار سه روزه
 • حضور در گروه اختصاصی و خصوصی تلگرام برای پشتیبانی اضافی، سوالات ،ویدیوها و پیام های صوتی روزانه
 • مدیتیشن هفتگی، تأییدیه هفتگی وتکالیف شگرف که تحول برانگیز خواهند بود.

بیشتر بدانید:

 • مکان برگزاری سمینار: روی زوم، کنفرانس کال (غیر حضوری و آنلاین)
 • شما در کانال ویژه و خصوصی دانشجویان دوره وارد خواهید شد که دسترسی به مقالات، و پست ها و آموزش های آپدیت شده و بروز خواهید داشت.
 • فایل های صوتی دوره متعلق به شماست و دسترسی نامحدود خواهید داشت. بعلاوه ماریا فایلهای بروز و آپدیت شده را در صفحه دوره با رمز ورودی آپلود می‌کند و در کانال خصوصی اطلاع رسانی خواهد شد.

قیمت و روش های پرداختی

با تبریک ویژه به شما برای انتخاب در شرکت در دوره های آموزشی با ماریا

لطفا روش پرداخت خود را طبق محل زندگی تان تعیین و هزینه کامل یا پیش پرداخت را واریز فرمایید. سپس عکس رسید به همراه اسم و فامیل کامل، انتخاب دوره مورد نظر و زمان تکمیل کامل پرداخت دوره را برای آدمین کانال ماریا در تلگرام بفرستید.

www.t.me/mariamodernnetwork

پرداخت سه ماهه: ۶،۶۰۰،۰۰۰ تومان ( با پیشپرداخت حداقل یک میلیون تومان)

1
حفاظت شده: تجلی انرژی زنانه – ماجول اول (ارتعاش مرکزی زنانه و سایه های انرژی زنانه و مردانه)
9 ساعت
2
حفاظت شده: تجلی انرژی زنانه -ماجول دوم( التیام و شفای زخم های درونی)
8 ساعت
3
حفاظت شده: تجلی انرژی زنانه – ماجول سوم (چهارچوب ها- به عقب تکیه دادن)
5 ساعت
4
حفاظت شده: تجلی انرژی زنانه – ماجول چهارم ازدواج و تعهد

حتما عکس رسیدتون برای ما در تلگرام بفرستید. تا مراحل بعدی ثبت نام انجام بشه و وارد گروه خصوصی دوره بشید و آموزش های اولیه رو دریافت کنید.
مکان برگزاری دوره ها روی زوم، کنفرانس کال غیر حضوری و آنلاین میباشد. شما از هر شهر یا کشوری با داشتن اینترنت میتونید دراین دوره ها شرکت کنید.
بعد از تکمیل دوره شما با همه دانشجویان دوره های قبل در گروه خصوصی و اصلی دوره درکنار سایر لیدرهای ارشد دسترسی به آخرین و بروزترین گفتگوها، آموزش ها و مطالعات نتورک جهانی خواهید داشت. این گفتگوها و تمرینات دوره در گروه اصلی دوره بصورت اجتماع مسترمایند همیشه در اختیار شما میباشد. در این گروه اصلی شما دسترسی به مقالات، پست ها و آموزش های آپدیت شده و بروزو گفتگوهای زنده هفتگی به همراه دانشجویان دورهای قبلی خواهید داشت.
هر دوره به مدت تجربه سه ماهه به زبان فارسی میباشد. دوره ها بصورت فایل های صوتی و سمینار لایو زنده روی کنفرانس کال و گفتگوهای گروهی در گروه خصوصی تلگرام یا واتساپ برگزار میشود.
دوره ها بصورت فایل های رکورد شده صوتی و سمینارهای زنده روی کنفرانس کال و گفتگوهای گروهی در گروه خصوصی بصورت متن یا پست صوتی در سه ماه کامل برگزار میشه. فایل های صوتی دوره متعلق به شماست و دسترسی نامحدود خواهید داشت. بعلاوه ماریا فایلهای بروز و آپدیت شده را در صفحه دوره با رمز ورودی آپلود می‌کند و در کانال خصوصی اطلاع رسانی خواهد شد
درصورت انصراف پرداختها غیر قابل بازگشت هستند، و فقط امکان انتقال به فرد دیگه و یا استفاده از خدمات دیگه سازمان برای شما وجود دارد.

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید