درباره ماریا

ماریا وقتی 18 ساله و یک مهاجر تازه وارد در کانادا بود به صنعت فروش مستقیم پیوست. در سال 2009 در حالی که کارمند بانک و دانشجوی مهندسی در دانشگاه رایرسون تورنتو بود وارد دومین تجربه فروش مستقیم خود شد. و در عرض کمتر از یک سال به عنوان یکی از پردرآمد ترین اعضا شرکت با بالاترین حجم فروش شناخته شد.

در مدت ده سال همکاری با دومین شرکت ماریا توانست تیم های بزرگ و لیدرهای فروش قوی با حجم فروش ماهیانه قابل توجهی در سراسر اروپا، خاورمیانه، استرالیا، آفریقا، ایالات متحده آمریکا و کانادا بسازد و به تعداد بسیاری از این کشورها در مناطق مختلف دنیا برای ارائه معرفی کار و آموزش تیم ها سفر کند.

شور و اشتیاق ماریا در راستای ایجاد آرامش در دنیا، ایجاد تفاوت برای نسل نو در همه جوامع دنیا و توانمند ساختن زنان برای رسیدن به قدرت الهی در تحول خانواده ها و جوامع است .

در سال 2017 پس از سفری به ایران، ماریا شرکت کارشناسی مشاوره و مربی گری خود را با دوره های آموزشی دیجیتال به دو زبان فارسی و اینگلیسی تاسیس کرد. امروز صدها دانشجو از مدیران و لیدرهای راس شرکت ها تا نسل نو کارآفرینان جوامع در سرتاسر دنیا این دوره های آموزشی را تکمیل کرده و نتایج و دستاورد های قابل توجهی در زندگی حرفه ای و شخصی خود بوجود آورده اند.

در کنار شرکت کارشناسی و آموزشی، آموزش ، کوچینگ و مشاوره های روزانه، ماریا همچنان در نتورک مارکتینگ در کنار بهترین های این صنعت در یک شرکت آمریکایی، مشغول به تیم سازی ، فروش، آموزش، گسترش علم وآگاهی، توسعه فردی ،سفرهای سرگرم کننده و ماجراجویی میباشد.

او میگوید :منتظرم زندگی رو با شما در سفر رویای بعدی جشن بگیرم.

“ماریا “

RESULTS DRIVEN

 در سال 2010، ماریا جوانترین و پر درآمد لیدر در شرکت بود. مصاحبه ها، گفتگوها، مقالات و دستنوشته های ماریا در کتابها، وب سایت ها، مجلات بازاریابی شبکه ای بسیاری منتشر شد. و بدلیل رقم زدن نتایج برجسته در این صنعت ماریا مورد توجه بسیاری از پیشکسوتان و برترین های این صنعت قرار گرفت. ماریا در سن 25 سالگی از شغل سنتی در بانک بازنشسته شد و تا سن 30 سالگی به صدها و هزاران کارآفرین در ده ها کشور از ملیت های مختلف کمک کرد تا آزادی مالی، تغییر و تحول ذهنی را در زندگی های خود ایجاد کنند.

نه تنها ماریا بارها و بارها توسط شرکتی که مشغول به همکاری بود به عنوان یکی از برترین لیدرها، پر درآمدترین لیدر کانادا در سال 2014، نامزد جایزه پرزیدنت کاپ شناخته شد. همچنین چندین بار جایزه لیدر برتر، و لیدر برتر منتخب تیم هیت مدیره نیز انتخاب شد. ماریا سالها به عنوان عضو گروه مدیریت اجرایی و لگ شرکت انتخاب شده بود یکی از اولین شش رهبر برتر شرکت بود که در اولین پاداش سفر لوکس و تفریحی شرکت کرده بود
اما همچنین ماریا توجه پیشکسوتان این صنعت را جلب کرده بود و در مجلات، وب سایت های بازاریابی شبکه، سمینار ها و همایش ها در این صنعت به عنوان سخنران دعوت، شناخته و جوایز به او اهدا شد. از جمله: در وبسایت (بزینس فور هوم) در سال 2013 به عنوان یکی از بهترین های نتورک مارکتینگ و رهبران زیر 30 ساله شناخته شد. در سال 2014 به عنوان برترین 26 زن نتورکر در این صنعت در دنیا شناخته شد. و در سال 2015 به عنوان یکی از 87 برترین کوچ و مربی آموزشیار در این صنعت شناخته شد. رادیو و وبسایت (نتورک مارکتینگ ملت ها) با ماریا مصاحبه کرد و مدیرعامل این رادیو که یکی از پیشکسوت ها و میلیونر های این صنعت هست در این مصاحبه از ماریا به عنوان خواهر و نسخه زنانه خودش یاد کرد. مطالب و دست نوشته های ماریا به عنوان یکی از متخصصان این صنعت در کتاب “همه چیز درمورد نتورک مارکتینگ” که در سال 2016 منتشر شد. همچنین رادیو کارآفرینان موفق هم مصاحبه کاملی با ماریا داشت.

در سال 2014 و 2017 در شهر دالاس، تگزاز ماریا به عنوان یکی از سخنران به نمایندگی از نسل جوان در همایش بین المللی بازاریابی حرفه ای شبکه ای ANMP شناخته شد روی استیج همایش به عنوان یکی از سخنران ها حضور پیدا کرده و به وی جایزه ویزه اهدا شد. و مقاله مصاحبه ماریا با مجله نتورکینگ تایمز را میتونید در این صفحه بخونید.

ماریا می گوید

من فقط دختری از شهری کوچک از کانادا هستم که امروز با سفر به دور دنیا رویاها و ارزوهایم را زندگی میکنم.. ۴ ماه زندگی کوتاه در بارسلونا ، 3 ماه زندگی در رم ایتالیا ، ۴ ماه در بروکسل ، ۲ ماه در فرانکفورت و چند ماه در تورنتو، گاهی در خاور میانه و یا گاهی در بخش های مختلف از ایالات متحده آمریکا… ولی همیشه اینطور نبوده.. در چند سال گذشته زندگی من کاملا متحول شد.. من ازیک دانشجو فقیر, گیج و ناراضی از شرایط با دو شغل و کار بیش از حد با درآمده ناچیز که در زیر بار مسولیت های زندگی گیر کرده بودم.. تبدیل شدم به یک دختر پرشور، جهانگرد با تجربه و متمرکز که در۲۵ سالگی از شغلم در بانک بازنشسته شدم. در ۲۸ سالگی یک بیزنس بین المللی با زندگی بدون بدهی به همراه درآمد مستمر شش رقمه درست کردم و به رضایت و شادکامی بیشتر از آنچه تصور میکردم رسیدم. امروز من در شهرهای اروپایی که همیشه در آرزوهام بود زندگی میکنم. بیزنسی رو که همیشه در رویا میدیدم ساختم که همچنان در حال رشد بیشتر از اون چیزی که فکرش رو می کردم امکان پذیر باشه هست .

راستی داستان شما چطورهست؟