دوره ” تجلی انرژی زنانه “

متن سربرگ خود را وارد کنید

آنچه یاد خواهید گرفت :

الزامات

  • هیچ دانش قبلی لازم نیست.

شرح

در این دوره می آموزید که چگونه می توانید حضوری جسمی و پرانرژی ایجاد کنید که توجه شخصی مورد نظر شما را در سطح شخصی و حرفه ای جلب کند. ضمن اینکه با توجه مثبت احساس راحتی و احساس قدردانی خواهید کرد ، احساس راحتی بیشتری خواهید کرد. این دوره احساس اعتماد به نفس و زنانه ای در شما ایجاد می کند.

از همه مهمتر ، شما اشتیاق بیشتری را در زندگی خود تجربه خواهید کرد – به ویژه زندگی عاشقانه خود.

کی این درس را برمیدارد؟

این دوره برای هر زنی است که می خواهد ارتباط خود را با انرژی زنانه خود تعمیق بخشد. این دوره ایجاد شده است تا به شما اجازه دهد از زیبایی درونی ، قدرت و نشاط خود بهره مند شوید. هر جا که بروید احساس قدرت و اعتماد به نفس خواهید کرد.

 

چرا گذراندن این دوره برای شما مهم است؟

برای اینکه شما بتوانید حداکثر توانایی و زندگی شادی خود را داشته باشید ، پرورش دید بزرگتر از آنچه که هستید مهم است (این به معنای جنبه مردانه و زنانه شماست). متأسفانه ما (به عنوان زن) ارتباط خود را با جنبه زنانه خود از دست داده ایم زیرا بیشتر برای انجام کارها در طول روز از انرژی مردانه استفاده می کنیم. پس از مدتی انرژی زنانه ما ضعیف می شود. این باعث می شود که از درون احساس پوکی ، توخالی و قطع ارتباط داشته باشیم. به همین دلیل تمرین و بازیابی انرژی زنانه و ایجاد تعادل کامل برای سعادت و آرامش درونی برای شما بسیار مهم است.

 

آیا کار سخت و زمان بری است؟

با استفاده از مراحل عملی آسان و عملی ، شما به طور روزانه به انرژی زنانه خود ضربه می زنید. این کار دشواری نیست و هر خانمی می تواند با کمی فداکاری این کار را انجام دهد. آنچه شما واقعاً نیاز دارید این است که بخواهید طرف زنانه تان بدرخشد.

امروز ثبت نام کنید و الهه زن درون خود را پر کنید!

این دوره برای چه کسانی است:

همه زنانی که می خواهند قدرت و مزایای جنبه زنانه خود را بپذیرند.

آنچه شما با شرکت در این دوره دریافت میکنید:

  • بلیط رایگان برای سمینار سه روزه
  • حضور در گروه اختصاصی و خصوصی تلگرام برای پشتیبانی اضافی، سوالات ،ویدیوها و پیام های صوتی روزانه
  • مدیتیشن هفتگی، تأییدیه هفتگی وتکالیف شگرف که تحول برانگیز خواهند بود.
 

بیشتر بدانید:

  • مکان برگزاری سمینار: روی زوم، کنفرانس کال (غیر حضوری و آنلاین)
  • شما در کانال ویژه و خصوصی دانشجویان دوره وارد خواهید شد که دسترسی به مقالات، و پست ها و آموزش های آپدیت شده و بروز خواهید داشت.
  • فایل های صوتی دوره متعلق به شماست و دسترسی نامحدود خواهید داشت. بعلاوه ماریا فایلهای بروز و آپدیت شده را در صفحه دوره با رمز ورودی آپلود می‌کند و در کانال خصوصی اطلاع رسانی خواهد شد.